Dodge Ram Pick-Up
SPORT 5.7 V8 HEMI 402 PK | TOP STAAT ! MAXIMUM STEEL | PANO | GROOTSCHERM | DUBBELE CABINE 5 PERSOONS | CREW CAB |
Direct kopen, basisprijs: € 39.950,- excl BTW.
Direct kopen, basisprijs
€ 39.950,-
excl BTW.
LEASEPRIJS: € 658,44 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 7.990,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Dodge Ram Pick-Up |
|---|---|
| Uitvoering: | SPORT 5.7 V8 HEMI 402 PK | TOP STAAT ! MAXIMUM STEEL | PANO | GROOTSCHERM | DUBBELE CABINE 5 PERSOONS | CREW CAB | |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 18 juni 2020 |
| Carrosserie: | Pick-Up |
| Cabine: | Dubbele cabine |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 202.825 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 4 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | LPG G3 |
| Transmissie: | Automaat, 8 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 658,44 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 39.950,- excl BTW. |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | VFP-43-D |
| Motorinhoud: | 5.654 cc |
| Vermogen: | 296 kw / 403 pk |
| Laadvermogen: | 980 kg |
| Gewicht: | 2.520 kg |
| Wielbasis: | 367 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 3.500 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 3.500 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- 22" multispaak antraciet RAM SPORT wheels (WPM)
- Panoramadak
- Tonneau Cover Bed Cover in kleur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- Keyless entry
- Kleur zwart
- Kleur zwart
- LED achterlichten
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 22"
- Lichtmetalen velgen 22"
- LPG Tankinhoud 122 bruto liter onderbouw
- Trekhaak
- Infotainment
- (UJX) U-connect 12.0 with Navigation / 30 cm scherm.
- Achteruit rij camera
- Apple carplay
- Audio installatie
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Spraakbediening
- Interieur
- Comfortstoel(en)
- Hemelbekleding zwart
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Bekerhouders 4
- Cruise control
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelbare passagiersstoel
- Keyless start
- Lederen cockpit
- Middenconsole met opbergvakken
- Opbergvak onder de achterbank
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- Milieu
- 8 Speed automaat (DFR)
- Veiligheid
- 4WD (Auto, Lock, Low en 2WD)
- Alarmsysteem
- 4X4 4-WD
- 7 inch bestuurdersinformatiescherm in kleur
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Keyless entry & Go (GXD)
- Overige
- 2 sleutels
- airco automatisch
- Apple Carplay/Android Auto
- Black-pakket 2
- Bluetooth
- LED mistlampen
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- stuur verwarmd